Reklam


Blog Hocam; belirlediğim kalite standartları çerçevesinde, blog yazarlığı ana başlığı altında bilgi ve deneyimlerimi paylaşarak, insanların kendi bloglarını oluşturmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir blogdur. İçeriği bilgi, deneyim ve gözleme dayalıdır, okuyucu odaklıdır, okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmayı amaçlamıştır.


Okuyucu Kitlesi Ve Takipçiler

Blog Hocam’ın okuyucu kitlesinin tamamı blog yazarlarından oluşmaktadır. Her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden blog yazarı Blog Hocam'ı takip etmektedir.

Okuyucuların Blog Hocam’ı takip etmeleri için pek çok seçenek mevcuttur. RSS, Google Friend Connect ve sosyal ağlar aracılığıyla sürekli takip edenlerin saysını kenar çubuğundaki takip kutuları ve sayaçlardan görebilirsiniz.


Neden Blog Hocam?

Blog Hocam Şubat 2011’de açılan,açıldığı günden itibaren gerek içeriği, gerek tasarımıyla özgünlüğünü ve kalitesini koruyan bir blogur. Blog dünyasında tanınan ve itibar sahibi bir blogdur.

Blog Hocam, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe layık görülmüştür.


Reklam Çözümleri

Farklı büyüklükte ve türde siteler veya firmaların ihtiyaçlarını düşünerek çeşitli reklam seçenekleri sunuyorum. Bunlar:

- Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Blog Hocam’da yayınlıyarak okuyuculara ulaştırıyor, sosyal imleme sitelerine ekliyor, binlerce takipçisi sosyal medya hesalarında paylaşıyorum. Advertorial içerikler silinmez, Blog Hocam yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız çin ideal reklam türüdür.


- Banner reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay onbinlerce kişinin ziyaret ettiği Blog Hocam’a banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. 3 farklı boyutta banner kabul ediyorum.

     * 125 x 125 banner; kenar çubuğunun en üstünde, arama kutusu ile Twitter akışı arasında gösterilir.
     * 250 x 250 banner; 125 x 125 banner bloğunun hemen altında gösterilir.


Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu Blog Hocam okuyucuları  arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

Ücretlendirme:

- Advertoriak içerik: 50 TL (Yazıyı, okuyucunun ilgisini çekecek şekilde yazarım)
- 250x250 banner: 40 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- 125x125 banner: 30 TL/Ay (Uzun dönem çalışmalarda indirim uygulanır)
- Çekiliş sponsorluğu  : Çekilişte verilecek hediyenin sayısı ve değerine göre tanıtım çalışmasının çapı artar.

Yeterli gelmediyse size özel çözümler üretebiliriz. Detaylar için bloghocam[at]gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.